28 października 4 Gala Boksu i K1 w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

28 października 4 Gala Boksu i K1 w Pile

28_pazdziernika_Gala_Boksu

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Już za niespełna trzy tygodnie, 28 października o godzinie 18.00 rozpocznie się kolejna, już 4 Gala Boksu i K1 organizowana przez klub Sporty Walki Piła. Tym razem organizatorzy przygotowali 12 pojedynków (6 w formule K1 oraz 6 walk boksu olimpijskiego) oraz 3 walki pokazowe. W większości walk nie zabraknie reprezentantów Piły.

Na ringu zobaczymy między innymi znakomicie znanych, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski w boksie Krystiana Romela i Mikołaja Toberę. Swoje umiejętności zaprezentują również aktualni medaliści Mistrzostw Europy w kick boxingu.

W formule K1 odbędą się 3 zawodowe pojedynki, a w walce wieczoru wystąpi zawodnik Sportów Walki Piła – Dawid Nitek. Jego przeciwnikiem będzie niezwykle doświadczony Joachim Żołnowski z klubu PCNP Rebelia Kartuzy. Nie zabraknie również znakomitych gości. Swój udział potwierdził już znakomity zawodnik Federacji KSW, Michał Materla. Patronat nad imprezą objął Prezydent Piły Piotr Głowski. Gala odbędzie się w pilskiej hali MOSiR przy ulicy Żeromskiego.

W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Bilety w cenie 30 zł na trybunę i 40 zł na miejsca znajdujące się przy ringu można nabyć w Kolejowym Sklepie Sportowym przy ulicy Buczka oraz w sklepie Powermuscle, znajdującym się w Galerii Tesco na Bydgoskiej. Zapraszamy!

Sporty Walki Piła