31 medali KKT Shoto Piła

21 kwietnia 2018 we Wrześni odbył się XV Turniej Eliminacyjny do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski organizowany przez UKS Karate Tradycyjnego „Orzeł” Września. Nie zabrakło i na tym turnieju zawodników z KKT Shoto Piła, którzy zdobyli łącznie aż 21 medali:

2 m-ce Alicja Muszyńska

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.

***

Za nami również Mistrzostwa Wielkopolski, które odbyły się 19 maja w Tarnowie Podgórnym. Rozegrany został turniej organizowany przez Wielkopolski Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego, w którym KKT Shoto reprezentowało 18 zawodników. I nie zawiedli, pełni determinacji w sportowej rywalizacji zdobyli 10 krążków różnego koloru.

W tych turniejach nasi zawodnicy startowali w systemie „każdy z każdym”, żeby wyjść z grupy trzeba było stoczyć min. 4 pojedynki. Po osiągniętych wynikach możemy być pełni optymizmu przed zbliżającym się Pucharem Polski dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbędzie się w Gdańsku oraz Mistrzostwami Polski w Karate Tradycyjnym w Opolu, w których również wezmą udział nasi zawodnicy a za których mocno trzymamy kciuki.

Uczestnikom Mistrzostw Wielkopolski serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.

3 m-ce Teresa Gwizdowska

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!

J.S.

31_medali_kkt_shoto00

31_medali_kkt_shoto07 31_medali_kkt_shoto01 31_medali_kkt_shoto02 31_medali_kkt_shoto03 31_medali_kkt_shoto04 31_medali_kkt_shoto05 31_medali_kkt_shoto06