Adrian Cyfer podsumował sezon 2018 w barwach pilskiej Polonii | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Adrian Cyfer podsumował sezon 2018 w barwach pilskiej Polonii

Sezon żużlowy 2018 dobiegł końca. Jak już wiemy pilska Polonia po przegranych meczach barażowych z Ostrowem Wielkopolskim opuszcza pierwszą ligę żużlową (Nice 1. Liga Żużlowa). Jednym zawodników, który reprezentował Euro Finannce Polonia Piła był Adrian Cyfer. Wychowanek Stali Gorzów na swoim fp na facebooku podsumował krótko drugi sezon w Pile.

Był to dla mnie ciężki okres, pełen przeciwności losu z którymi walczyłem do samego końca. Zaczynając od braku płynności finansowej już na początku sezonu, kończąc na problemach sprzętowych. Nie chcę się rozdrabniać analizując miesiąc po miesiącu, mecz po meczu, obietnica po obietnicy. Chcę być z Wami – Kibicami szczery, dlatego też w pierwszej kolejności dziękuje Wam za okazane wsparcie w tym ciężkim sezonie. Po każdym rozczarowaniu mogłem liczyć na wsparcie, które w takich momentach jest najważniejsze.

Oczywiście spotkałem się również z wieloma przykrymi sytuacjami, których do dziś nie potrafię zrozumieć. Masa pomówień, plotek i znieważania, ze strony osób, które nawet nigdy ze mną nie rozmawiały. Zawsze przyjmuje konstruktywną krytykę dotyczącą jazdy – bo ona buduję i daje przysłowiowego „kopa”. Ale mieszanie w to moich bliskich, przypisywanie im winy czy insynuacje na temat szkodliwego sponsoringu dają wiele do myślenia…

Każdy dziennikarz, który kontaktuje się ze mną otrzymuje informacje z pierwszej ręki.
„Dziennikarzy”, którzy treść swojego artykułu opierają na własnych domysłach, na przyszłość zapraszam do kontaktu ze Mną, a wasz artykuł będzie bardziej wiarygodny.

Każdy ma prawo do własnej opinii, zawszę chętnie czytam wasze wiadomości, przyjmuję wskazówki i uwagi.

Podsumowując, jestem dumny z całego zespołu, mimo problemów objechaliśmy ten sezon do końca. Każdy zawodnik dawał z siebie wszytko- i tego możecie być pewni.

Ja jestem w pełni świadomy, popełnianych przez Siebie błędów na torze. Wciąż się uczę i chce się rozwijać. W tym roku skrzydła zostały podcięte, niedługo zaczynam przygotowania do sezonu 2019 i wejdę w niego na pewno mocniejszy psychicznie.

Dziękuje rodzinie, bliskim i sponsorom za wsparcie w sezonie 2018. Wyrazy uznania należą się działaczom klubu za poświęcenie, wielkie podziękowania również wszystkim dbającym o wizerunek stadionu.

Adrian Cyfer

W tym roku nasza redakcja była patronem medialnym Adriana, za co mu serdecznie dziękujemy. Jaka przyszłość czeka sympatycznego Adika? Na jakich ligowych torach będziemy go oglądać? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że tam gdzie się pojawi wkłada całe serducho, aby wynik na torze cieszył jego, kibiców i działaczy. Adik trzymaj się!

Sebastian Daukszewicz

adrian_cyfer_podsumowal00

adrian_cyfer_podsumowal02 adrian_cyfer_podsumowal01