Agata Chrośniak reprezentantką kraju na Miss Eco International! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Agata Chrośniak reprezentantką kraju na Miss Eco International!

  Już 13. marca rozpoczyna się zgrupowanie konkursu Miss Eco International w Egipcie. Tegoroczną reprezentantką kraju jest Agata Chrośniak, która w ostatniej edycji konkursu Wielkopolska Miss zdobyła tytuł II Wicemiss.

  Agata na co dzień mieszka w Białe Błota (woj. Kujawsko-Pomorskie), jednak dzięki udziałowi w konkursie w Wielkopolsce została wytypowana na delegatkę naszego kraju.

  Przygotowania do konkursu już są na finiszu. Agata jeszcze w tym tygodniu ma ostatnie przymiarki sukni wieczorowych przygotowanych przez salon ByKatie z Kalisza.

  Podczas konkursu Agata będzie musiała również zaprezentować strój ECO przygotowany z materiałów z odzysku. W tym roku za przygotowanie stroju odpowiada DOKA czyli Dorota Chojnacka. Strój wykonany jest z rajstop z odzysku, głównie zdobytych od koleżanek i znajomych Pani Doroty. Wyprane i pocięte na sznurek rajstopy zostały zaplecione techniką makramy. Wiązania supełków są takie by powstała dekoracyjna tkanina. Jako dodatek dekoracyjny dołączone są plastikowe słomki w kolorach kojarzonych z Egiptem. Ze względu na zasady konkursu strój ECO swoją pierwszą prezentacje musi mieć podczas konkursu, więc na tą chwilę nie możemy zdradzić jego wyglądu.

  MISS ECO INTERNATIONAL to konkurs piękności, którego celem jest uświadomienie tematu ECO, promowanie ekoturystyki na całym świecie, promowanie zasady porozumienia oraz jak możemy ocalić naszą planetę w sposób ekologiczny. Konkurs organizowany jest od 2015 roku jako prestiżowe międzynarodowe wydarzenie, gromadzące przedstawicielki z całego świata.

  Gala finałowa konkursu obędzie się 29 marca w Kairze (EGIPT).

  red

  agata_chrosniak_reprezentantka1_01

  agata_chrosniak_reprezentantka1_12 agata_chrosniak_reprezentantka1_02 agata_chrosniak_reprezentantka1_03 agata_chrosniak_reprezentantka1_04 agata_chrosniak_reprezentantka1_05 agata_chrosniak_reprezentantka1_06 agata_chrosniak_reprezentantka1_07 agata_chrosniak_reprezentantka1_08 agata_chrosniak_reprezentantka1_09 agata_chrosniak_reprezentantka1_10 agata_chrosniak_reprezentantka1_11