ALCOHOLICA na BARCE. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

ALCOHOLICA na BARCE. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

11  listopada 2018 (niedziela) w Klubie BARKA, odbędzie się koncert zespołu ALCOHOLICA . Na koncertach łączy swój materiał z muzyką zespołu Metallica. Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: 20:00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty. Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres: sebapila@interia.pl, w tytule: ALCOHOLICA. Wśród osób, które wyślą maila do 10 listopada, do godziny 15.00, rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż:
- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: Ticketos https://ticketos.pl/event/1367/koncert-alcoholica-after-party-barka-pia.html

Po koncercie AFTER PARTY !!! – WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 23:00 (zaraz po koncercie) do… 3:00
Impreza w klimacie rock, metal, pop, rock’n’roll.

ALCOHOLICA

Ostre brzmienie zespołu Metallica sprawiło, że kilku muzyków, postanowiło naśladować swoich idoli. Tak w 2004 roku powstał zespół AlcoholicA. Założenie tribute bandu zespołu Metallica było w przypadku miłośników thrash metalu przemyślaną decyzją. Każdy występ jest dla grupy ogromną przyjemnością. Pochodzą z Górnego Śląska i koncertują około 20 razy w roku. Lubią kiedy publiczność zna słowa piosenek. W obecnym składzie grają 1,5 roku i ten czas spożytkowali na dopracowanie repertuaru Metalliki. Odpowiednie przygotowanie materiału który grają, pochłania ich bez reszty. Jak mówią: „granie muzyki zespołu Metallica to zaszczyt i powód do dumy”. Zapewne, ta duma sprawiła, że mogą pochwalić się naprawdę dobrymi występami. Mimo, że muzyka amerykańskiego pierwowzoru jest wymagająca, a repertuar jest trudny, to członkowie polskiego zespołu odtwarzającego brzmienie autorów, m.in. Seek And Destroy czy Battery, potrafią zaskoczyć swoich słuchaczy naprawdę dobrym brzmieniem. Zadanie to, jest rzeczywiście trudne. Powód? Metallica to jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych grup w całej historii ciężkiego grania.

Jej muzycy osiągnęli sukces zarówno artystyczny – wiele z jej albumów uznaje się dziś za klasykę heavy metalu i rocka – jak i komercyjny, sprzedając na całym świecie już ponad 100 milionów egzemplarzy swoich płyt. Mimo to członkowie tribute bandu AlcoholicA, potrafią naśladować swoich idoli na bardzo wysokim poziomie.

Info: Joanna Naranowicz
(Menadżer Klubu BARKA, organizacja koncertów i innych imprez)
http://www.facebook.com/barka.pila

alcoholica00

alcoholica03 alcoholica01 alcoholica02