Amelia Skiera ze Śmiłowa lunaparkową prymuską | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Amelia Skiera ze Śmiłowa lunaparkową prymuską

wreczenie_nagrod_listopad_2019

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Po raz kolejny, zwyczajowo w ostatnią sobotę miesiąca, miała miejsce mini gala wręczenia nagrody Lunaparkowemu Mistrzowi, a właściwie mistrzyni, która wykazała się zarówno lotnością umysłu, jak i tym, że jest ulubienicą losu. Mini feta tradycyjnie odbyła się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących nagród.

Październikową zwyciężczynią, a tym samym Szaradziarską Prymuską została 6-letnia Amelia Skiera ze Śmiłowa. Sympatycznej dziewuszce – która nie kryła swego zadowolenia ze zwycięstwa, ale przede wszystkim z prezentu niespodzianki – ów podarunek wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy

Podkreślmy, że od wielu lat fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Przemiłej laureatce gratulujemy mądrości i dopisującego szczęścia, zachęcając zarówno ją, jak i pozostałych krzyżówkowiczów do kontunuowania szaradziarskiej przygody z Lunaparkiem. Dajemy parol, że bez wątpienia ktoś z Was zostanie laureatem kolejnej edycji konkursu.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja