Ankiety dla młodzieży – Rozwój Lokalny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Ankiety dla młodzieży – Rozwój Lokalny

  ankiety_dla_mlodziezy

  Dziękujemy młodzieży mieszkającej oraz uczącej się w Pile za wsparcie w postaci wypełnionych ankiet podczas piątkowego wydarzenia na Wyspie. Dzięki temu Piła ma szanse na zdobycie 10 mln euro na realizację projektów rozwojowych i społecznych!

  Ankieta była przeprowadzana w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków zewnętrznych. Miasto Piła w I etapie konkursu zajęło 14 miejsce spośród 50 zakwalifikowanych do rywalizacji o 10 mln euro. W II etapie konkursu 15 miast może otrzymać wysokie dofinansowanie, z którego znaczną część będzie można przekazać na projekty dla młodzieży! W piątkowej akcji wzięło udział kilkudziesięciu młodych mieszkańców Piły oraz osób uczących się w naszym mieście.

  Dziękujemy za poświęcony czas, wyniki waszych ankiet pomogą podejmować optymalne decyzje dotyczące przyszłości naszego miasta oraz pozwolą lepiej dostosować politykę miejską do potrzeb mieszkańców, szczególnie ludzi młodych.

  O wypełnienie ankiet dot. wpływu COVID-19 na sytuację lokalnych firm, prosimy również przedsiębiorców, działających na terenie Piły.

  Ankieta jest dostępna online pod poniższym linkiem:
  https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=v3zqj9jav76zj7zfd9vft8jn

  Wnioski z badania będą pomocne przy podejmowaniu decyzji o przyszłości naszego miasta oraz pozwolą lepiej dostosować politykę miejską do potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców prowadzących działalność w Pile.

  UM Piły