Anna Bodasińska będzie nową libero Enei PTPS-u Piła w sezonie 2020/2021 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Anna Bodasińska będzie nową libero Enei PTPS-u Piła w sezonie 2020/2021

  anna_bodenska

  Anna Bodasińska to mierząca 172 cm wzrostu 22-latka pochodząca z Białej Podlaskiej. Już jako młodziczka, kadetka i juniorka brała udział w finałach mistrzostw Polski. Świetnie radziła sobie również na parkietach Młodej Ligi Kobiet, gdzie z drużyną Budowlanych Łódź zdobyła w sezonie 2015/2016 srebrny medal. W kolejnym sezonie zadebiutowała już w seniorskiej ekstraklasie z zespołem Atomu Trefla Sopot. Następnie trafiła do pierwszej ligi, grając w zespole PWSZ Karpaty Krosno oraz drużynie z Dąbrowy Górniczej, z którą wywalczyła trzecie miejsce na zapleczu ekstraklasy. Do Ligi Siatkówki Kobiet powróciła w minionym sezonie reprezentując barwy E.Leclerc Radomki Radom.

  W sezonie 2020/2021 dołączy do zespołu prowadzonego przez Mirosława Zawieracza.

  Dlaczego libero zdecydowała się na grę w pilskim klubie? W Pile mam nadzieję na regularne granie, a to dla mnie jako młodej, nadal rozwijającej się zawodniczki bardzo istotne – mówi Bodasińska. Uważam też, że bardzo ciekawy jest pomysł na budowanie zespołu. Są to dziewczyny głodne gry i wygrywania, a ja idealnie wpisuję się w taką filozofię. Mam nadzieję, że dzięki temu w nadchodzącym sezonie damy naszym kibicom wiele powodów do radości.

  Biuro prasowe PTPS Piła