Apel zarządu KŻ Polonia Piła. Bądźmy razem! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Apel zarządu KŻ Polonia Piła. Bądźmy razem!

Dysponujemy treścią Apelu Zarządu KS Polonia Piła, w kontekście piątkowej decyzji GKSŻ, która utrzymała walkower z PSŻ Poznań. Nie ma za to kar finansowych dla pilskiego klubu. Poniżej jego treść:

Szanowni kibice, sponsorzy, dziennikarze oraz wszyscy miłośnicy pilskiego żużla.

W ostatnim czasie, jak Wszyscy wiecie, na nasz klub spadła lawina niespodziewanych problemów. Pojawiały się chwile zwątpienia, myśli, czy ta trudna walka ma dalej sens. Musieliśmy zastanowić się jak wyjść z tego jakże ostrego zakrętu na jakim znalazła się Polonia Piła. Podejmując się próby odbudowy klubu – latem ubiegłego roku, wiedzieliśmy, że będzie ciężko, jednak takich problemów nie spodziewał się nikt z nas.

Najłatwiej byłoby teraz wycofać się. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak długą drogę już przeszliśmy, zaangażowanie sponsorów, kibiców, zawodników i ludzi dobrej woli nie poddamy się i chcemy walczyć jeszcze mocniej o to, by żużel w Pile przetrwał. Chcemy, by drużyna mogła cieszyć nas wszystkich swoją postawą na torze i zwycięstwami. Wierzymy, że nasze środowisko w tych trudnych chwilach nie odwróci się od klubu i razem pokażemy, że kochamy ten sport i Ten Klub. Dlatego teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek prosimy Was, byście byli z nami, bo Polonia to My, a razem możemy więcej!

Zarząd KŻ Polonia Piła

Foto: Sebastian Daukszewicz (archiwum)

apel_zarzadu_polonii1_01

apel_zarzadu_polonii1_02