Bezpłatne spotkanie informacyjne: Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Bezpłatne spotkanie informacyjne: Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  bezplatne_spotkanie

  Chcesz otworzyć własną działalność? Chcesz skorzystać z Funduszy na START?

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

  Termin:
  9 października 2019 r. w godzinach od 10:00-12:00

  Miejsce spotkania:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła / sala szkoleniowa

  Cel spotkania:
  Celem spotkania jest przybliżenie informacji o środkach z FE na rozpoczęcie działalności. Podczas spotkania zostaną omówione działania skierowane do osób wieku do 29 r.ż., do osób w wieku od 30 r.ż. oraz osoby zagrożone utratą zatrudnienia lub zwolnione z przyczyn pracodawcy.

  Do kogo kierowane jest spotkanie:
  Spotkanie skierowane jest do każdego, kto chciałby dowiedzieć się lub pogłębić swoją wiedzę w zakresie funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

  Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do 7 października 2019 r. do godziny 12:00.

  Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

  Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora.

  Do pobrania:
  formularz zgłoszeniowy
  program spotkania

  red