Bitamina w Pile na Barce. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Bitamina w Pile na Barce. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza w piątek, 22 marca 2019 na koncert zespołu Bitamina. Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: 20:00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule należy wpisać: Bitamina. Wśród osób, które wyślą maila do 20 marca do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki.

Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo.
Wstęp: 50 zł przedsprzedaż / 60 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: https://going.pl/bitamina-pila

BITAMINA
BITY, SAMPLE I SŁOWA SKLEJONE EMOCJAMI

Bitamina powstała z  przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.

Rok 2005, obóz aktorski Machulskich. To tutaj krzyżują się drogi Amara i Mateusza, założycieli Bitaminy. Niedługo potem dołącza do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadają sobie do gustu. Nie przeszkadza im to, że Mateusz na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie spełnia się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcają produkcji ekologicznego sera i warzyw.  Tworzą kolektyw, którego działalność nieprzerwanie trwa do dziś.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

Dyskografia:
Listy Janusza (DIGI/CD 2013) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (DIGI 2014) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (CD/LP 2016) (Astigmatic Records)
C (DIGI/CD 2016) (Kalejdoskop Records)
Kawalerka (DIGI/CD/LP 2017) (Kalejdoskop Records)

Linki:
bitamina.bandcamp.com
facebook.com/TheBitaminaC

www.youtube.com/user/TheBitaminaC/videos
kalejdoskoprecords.com

Joanna Naranowicz
Klub Muzyczny BARKA
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

biwitamina_w_pile1_01

biwitamina_w_pile1_08 biwitamina_w_pile1_02 biwitamina_w_pile1_03 biwitamina_w_pile1_04 biwitamina_w_pile1_05 biwitamina_w_pile1_06 biwitamina_w_pile1_07