Błażej Cepelik z Piły zwycięzcą Lunaparku! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Błażej Cepelik z Piły zwycięzcą Lunaparku!

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

W ostatnią sobotę stycznia tradycyjnie miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody lunaparkowemu farciarzowi, będącemu także zmyślnym młodym człowiekiem. Po raz wtóry szczęście uśmiechnęło się do przedstawiciela brzydszej płci. Uroczystość tradycyjnie już, od wielu lat miała miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem souvenirów.

Styczniowym laureatem, który poprawnie rozprawił się z lunaparkowymi szaradami, i do którego puściło oko szczęście został 14-letni Błażej Cepelik z Piły. Ukontentowanemu zwycięzcy nagrodę niespodziankę wręczył pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe  konkursy.

Przypominamy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Błażejowi serdecznie gratulujemy wygranej i zapraszamy zarówno jego, jak i pozostałych młodych szaradzistów do udziału w konkursach Lunaparku. Możemy zapewnić, że któreś z Was zostanie laureatem kolejnego wydania!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja