Chodzież. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Chodzież. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  chodziez_odpowiedza

  W piątek policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami. Za wejście w konflikt z prawem każdemu z nich grozi kilka lat więzienia.

  Do pierwszego zatrzymania doszło w piątkowe popołudnie 10 marca w centrum Chodzieży. Policjanci podczas patrolowania miasta napotkali w parku dwóch mężczyzn, z których jeden na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili więc sprawdzić, co jest tego powodem. Okazało się, że 25-letni mieszkaniec Chodzieży posiada przy sobie substancje zabronione w postaci marihuany oraz metaamfetaminy, łącznie kilkanaście gramów narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji, gdzie usłyszał zarzut posiadania tychże substancji. Zebrane przez policjantów z Wydziału Kryminalnego w tej sprawie informacje, pozwoliły na zatrzymanie kolejnego 25-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono łącznie kilkanaście gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania i udzielania tych substancji.

  W nocy tego samego dnia inny patrol zatrzymał w centrum Chodzieży 33-letniego mieszkańca, który także swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że posiada przy sobie foliowy woreczek z porcją amfetaminy. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, by następnego dnia usłyszeć zarzut.

  Teraz każdemu za wejście w konflikt z prawem grozi surowa kara.

  KPP Chodzież