Chodzież. Pożegnanie policjantów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Chodzież. Pożegnanie policjantów

  W ubiegłym tygodniu kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży pożegnało kilku odchodzących z naszej formacji policjantów. Spotkanie, które miało kameralny charakter, otworzył Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży – pełniący obowiązki mł.insp. Przemysław Kozioł.

  W środę 22 lutego 2023 r. pożegnaliśmy odchodzących na emeryturę asp. sztab. Mariusza Rodka, asp. sztab. Tomasza Dziamarę, st.asp. Rafała Rosińskiego, st.asp. Jakuba Serwę oraz st.asp. Dariusza Żyśko. Tak to już jest, że upływ czasu sprawia, że doświadczeni policjanci odchodzą na zasłużony odpoczynek, a w ich miejsce wstępują młodzi ludzie. Najstarszy z tych policjantów – asp.sztab. Mariusz Rodek służył w mundurze 38 lat. Decyzją Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów nadano mu Medal 100-lecia powstania Policji Państwowej za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji.

  Za pełnioną na rzecz bezpieczeństwa służbę dziękował odchodzącym policjantom mł.insp. Przemysław Kozioł, a także kadra kierownicza jednostki. Po części oficjalnej nadszedł czas na życzenia, wręczenia drobnych upominków oraz wspomnienia, których przez lata sporo się uzbierało.

  Wszystkim Kolegom życzymy pomyślności, zdrowia, wytchnienia od dotychczasowych obowiązków. Dziękujemy za Waszą życzliwość, koleżeńskość, niejednokrotnie podaną pomocną dłoń. Dziękujemy, że zechcieliście podzielić się swoim bagażem wiedzy i doświadczenia, by Wasi młodsi koledzy po fachu mogli rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Każdy z Was wpisuje się w historię tej Jednostki.

  Otwiera się w Waszym życiu nowa karta. Niech rysuje się ona w kolorowych barwach, wypełnionych czasem dla Was i Waszych pasji, które niejednokrotnie musiały ustępować miejsca służbie. Nasze drzwi zawsze będą dla Was stały otworem.

  KPP Chodzież

  chodziez_pozegnanie

  chodziez_pozegnanie_02 chodziez_pozegnanie_03 chodziez_pozegnanie_04 chodziez_pozegnanie_05 chodziez_pozegnanie_06 chodziez_pozegnanie_07 chodziez_pozegnanie_08 chodziez_pozegnanie_09 chodziez_pozegnanie_10 chodziez_pozegnanie_11 chodziez_pozegnanie_12 chodziez_pozegnanie_13 chodziez_pozegnanie_14 chodziez_pozegnanie_15