Country wreszcie zawitało do Piły | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Country wreszcie zawitało do Piły

  IX Country nad Gwdą po raz pierwszy zagościło w Pile. Przez dwa dni Park na Wyspie zamienił się w prawdziwe miasteczko w stylu country, a publiczność mogła się poczuć jak w Mrągowie.

  A to wszystko dzięki takim wykonawcom jak: CashFlow , Alicja Boncol, Jeff Shiffman (USA) z zespołem Box Canyon oraz całej otoczce, o którą zadbał organizator Krzysztof Meszyński przy udziale RCK i sponsorów. Impreza rozpoczęła się jednak od pardy motocykli i nie tylko, które przejechały ulicami miasta zatrzymując się na Wyspie.

  Oprócz koncertów muzyki country można było wziąć udział w różnego typu konkursach i zabawach, które zaplanowano dla każdej grupy wiekowej. Dużym wzięciem cieszył się elektroniczny byk, którego próbowano, z lepszym i nieco gorszym skutkiem ujeździć. Imprezę poprowadził Korneliusz Pacuda.

  Miejmy nadzieje Country nad Gwdą na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych organizowanych w Pile.

  Tekst i foto: Sebastian Daukszewicz
  Foto: Nikola Homan

  country_wreszcie_zawitalo00

  country_wreszcie_zawitalo48 country_wreszcie_zawitalo01 country_wreszcie_zawitalo02 country_wreszcie_zawitalo03 country_wreszcie_zawitalo04 country_wreszcie_zawitalo05 country_wreszcie_zawitalo06 country_wreszcie_zawitalo07 country_wreszcie_zawitalo08 country_wreszcie_zawitalo09 country_wreszcie_zawitalo10 country_wreszcie_zawitalo11 country_wreszcie_zawitalo12 country_wreszcie_zawitalo13 country_wreszcie_zawitalo14 country_wreszcie_zawitalo15 country_wreszcie_zawitalo16 country_wreszcie_zawitalo17 country_wreszcie_zawitalo18 country_wreszcie_zawitalo19 country_wreszcie_zawitalo20 country_wreszcie_zawitalo21 country_wreszcie_zawitalo22 country_wreszcie_zawitalo23 country_wreszcie_zawitalo24 country_wreszcie_zawitalo25 country_wreszcie_zawitalo26 country_wreszcie_zawitalo27 country_wreszcie_zawitalo28 country_wreszcie_zawitalo29 country_wreszcie_zawitalo30 country_wreszcie_zawitalo31 country_wreszcie_zawitalo32 country_wreszcie_zawitalo33 country_wreszcie_zawitalo34 country_wreszcie_zawitalo35 country_wreszcie_zawitalo36 country_wreszcie_zawitalo37 country_wreszcie_zawitalo38 country_wreszcie_zawitalo39 country_wreszcie_zawitalo40 country_wreszcie_zawitalo41 country_wreszcie_zawitalo42 country_wreszcie_zawitalo43 country_wreszcie_zawitalo44 country_wreszcie_zawitalo45 country_wreszcie_zawitalo46 country_wreszcie_zawitalo47