Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce w Pile

  W imieniu wszystkich zawodników i trenerów zapraszamy na Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce. Impreza odbędzie się od 25-28 lutego na hali przy stadionie żużlowym.

  Turniej juniorski odbędzie się w Pile po dwuletniej przerwie. W zawodach udział wezmą gospodarze, a także: KS Cuprum Lubin, LUKS Azymek Zdzieszowice, AZS PWSZ Stal Nysa, KS Norwid Częstochowa i KS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

  Gospodarze turnieju będą mieli świetną okazję na rewanż za zeszłoroczne niepowodzenie w rozgrywkach centralnych albowiem ich rywalami są te same zespoły co rok temu.

  Na pewno głównymi faworytami są zespoły z Nysy oraz Częstochowy. Norwid prowadzony przez doskonale znanego trenera Radosława Panasa, którego starsi kibice pamiętają z gry w Sosnowcu, a później jako trenera AZSu Częstochowa i pogromcy z owym zespołem wielkiej Iskry Odincovo w 2007 roku. Do tego dochodzi zespół Cuprum Lubin, który jest przedstawicielem Młodej Ligi, czyli odpowiednika Plus Ligi i stawka pilskiego ćwierćfinału wydaje się być bardzo silna i wyrównana. Pilanie na swoim terenie są bardzo groźnymi rywalami dla tych najsilniejszych i własna hala oraz doping kibiców na który wszyscy liczymy może ponieść naszych zawodników do półfinałów Mistrzostw Polski.

  Szczegółowe informacje zamieszczone są w harmonogramie turnieju.

  Więcej informacji dostępnych jest także na profilu klubowym pilskiego Jokera: www.facebook.com/UKSSMSJOKERPILA

  Mateusz Kaczmarek

  cwiercfinal_mistrzostw00

  cwiercfinal_mistrzostw01