Czwarte miejsce Enea PTPS Piła w turnieju PreZero Grand Prix kobiet | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Czwarte miejsce Enea PTPS Piła w turnieju PreZero Grand Prix kobiet

KS Pałac Bydgoszcz pokonał #VolleyWrocław 2:0 w finale PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, który w piątek, 7 sierpnia br. rozgrywany był na LOTOS Letnim Stadionie w Gdańsku. Trzecie miejsce wywalczył Grot Budowlani Łódź, który pokonał drużynę Enea PTPS Piła 2:0 w małym finale.

MVP całego turnieju została wybrana Ewelina Żurowska. KS Pałac Bydgoszcz za zajęcie pierwszego miejsca odebrał pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe oraz czek na kwotę 35 000 zł. #VolleyWrocław, który uplasował się na drugiej pozycji również odebrał pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe i czek na kwotę 10 000 zł. Enea PTPS Piła podobnie jak pozostałe zespoły na podium wyjechał z Gdańska z pamiątkowymi statuetkami, nagrodami rzeczowymi oraz czekiem o wartości 5000 zł.

Program i wyniki turnieju finałowego PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku

Grot Budowalni Łódź – KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (24:26, 22:25). MVP: Ewelina Żurowska

#VolleyWrocław – Enea PTPS Piła 2:1 (25:17, 20:25, 15:8). MVP: Agnieszka Adamek

Mecz o 3. miejsce: Grot Budowalni Łódź – Enea PTPS Piła 2:0 (25:22, 25:22). MVP: Paulina Damaske

Mecz o 1. miejsce: KS Pałac Bydgoszcz – #VolleyWrocław 2:0 (25:19, 25:23). MVP: Ewelina Żurowska

Końcowa klasyfikacja drużyn PreZero Grand Prix PLS 2020
1. KS Pałac Bydgoszcz
2. #VolleyWrocław
3. Grot Budowlani Łódź
4. Enea PTPS Piła

czwarte_miejsce_enea1_01

czwarte_miejsce_enea1_22 czwarte_miejsce_enea1_02 czwarte_miejsce_enea1_03 czwarte_miejsce_enea1_04 czwarte_miejsce_enea1_05 czwarte_miejsce_enea1_06 czwarte_miejsce_enea1_07 czwarte_miejsce_enea1_08 czwarte_miejsce_enea1_09 czwarte_miejsce_enea1_10 czwarte_miejsce_enea1_11 czwarte_miejsce_enea1_12 czwarte_miejsce_enea1_13 czwarte_miejsce_enea1_14 czwarte_miejsce_enea1_15 czwarte_miejsce_enea1_16 czwarte_miejsce_enea1_17 czwarte_miejsce_enea1_18 czwarte_miejsce_enea1_19 czwarte_miejsce_enea1_20 czwarte_miejsce_enea1_21