Czwarte zwycięstwo z rzędu. KS Piła liderem!

czwarte_zwyciestwo

Nie ważne czy na własnym parkiecie, czy na wyjeździe, jak na razie siatkarki KS Piła nie doznały goryczy porażki. Ba, nie straciły jeszcze ani jednego seta. W sobotnim (16 października) wyjazdowym meczu z MLKS Orlik Miłosław było podobnie.

Wolejbolistki z Grodu Staszica idą jak przysłowiowa burza. W sobotę, 16 października, podopieczne Błażeja Kubiaka w Miłosławiu pokonały w trzech setach (25:15, 25:17 i 25:22) gospodynie. Praktycznie ani rzez chwilę trzysetowe zwycięstwo młodych pilanek nie było zagrożone.

Po tym spotkaniu z 12 punktami na koncie siatkarki KS Piła są samodzielnym liderem I grupy wielkopolskiej III ligi kobiet.

A już dzisiaj zapraszamy na derbowe spotkanie pomiędzy KS Piła a SPS Volley Piła, które rozegrane zostanie w hali przy ulicy Żeromskiego 90 już 23 października 2021 roku.

Koniecznie przyjdźcie na ten frapująco zapowiadający się pojedynek.

MLKS Orlik Miłosław – KS Piła 0:3 (15:25, 17:25, 22:25).