Czy Polonia Piła pokona Kolejarza Opole? Przyjdź i sprawdź osobiście! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Czy Polonia Piła pokona Kolejarza Opole? Przyjdź i sprawdź osobiście!

czy_polonia_pokona

Kto wie czy dla pilskiej Polonii niedzielny pojedynek nie będzie najważniejszym bojem sezonu? Zwycięstwo rozpali iskierkę nadziei na awans do fazy play-off, natomiast porażka sprawi, że poloniści zakończą tegoroczne rozgrywki w fazie zasadniczej. Zdając sobie sprawę z ciężaru gatunkowego spotkania z opolanami, włodarze pilskiego klubu do walki desygnują drużynę w najsilniejszym składzie. Również przyjezdni wystąpią w najmocniejszym zestawieniu, a to daje gwarancję na niezwykle pasjonujące widowisko. Zapraszamy na nie wszystkich fanów speedway’a, a przede wszystkim kibiców Polonii Piła. Emocji nie zabraknie!

W pierwszym meczu  OK Bedmet Kolejarz Opole na własnym torze pokonał pilan 55:35, co daje mu duże szanse na wywiezienie z Grodu Staszica punktu bonusowego. Jak wspomniałem goście przystąpią do niedzielnego pojedynku w najsilniejszym składzie. Jedyną niewiadomą jest kto pojawi się pod nr 4.

Na sprawdzone zestawienie stawiają również sternicy pilskiej Polonii. Na torze pojawią się m.in. Andreas Lyager, Rasmus Jensen i Tomas H. Jonasson.

Przypomnijmy, że Euro Finannce Polonia zajmuje aktualnie piąte miejsce, więc ewentualne zwycięstwo zwiększy szansę zespołu na awans do fazy play-off.

Składy awizowane:

Euro Finannce Polonia Piła
9. Andreas Lyager
10. Karol Baran
11. Oskar Bober
12. Rasmus Jensen
13. Tomas H. Jonasson
14. Nikodem Bartoch
15. Piotr Gryszpiński

OK Bedmet Kolejarz Opole
1. Kevin Woelbert
2. Hubert Łęgowik
3. Michał Szczepaniak
4.
5. Bjarne Pedersen
6. Patryk Wojdyło (gość)
7. Damian Lotarski

Początek spotkania: 7 lipca (niedziela), godz. 14.15
Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Jacek Woźniak
Wynik pierwszego meczu: 55:35 dla OK Bedmet Kolejarza

mm