Czy wiesz gdzie znajduje się plecak z ortezami? | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Czy wiesz gdzie znajduje się plecak z ortezami?

  czy_wiesz_gdzie_znajduje_sie

  Funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie kradzieży plecaka z zawartością specjalnych ortez oraz okularów korekcyjnych 12-letniego chłopca, do której doszło 20 listopada bieżącego roku w pociągu relacji Poznań – Piła. Jeśli ktokolwiek tego dnia podróżował pociągiem i mógł być świadkiem tej sytuacji lub posiada informację, gdzie może znajdować się plecak z ortezami proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod nr 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.

  20 listopada bieżącego roku z pociągu relacji Poznań – Szczecinek, odjeżdżającego z Poznania około godziny 12:30 został skradziony czarny plecak z zawartością dwóch ortez na łydki, które są niezbędne dla codziennego funkcjonowania niepełnosprawnego 12-letniego chłopca. Ponadto w tym samym plecaku znajdowały się jego korekcyjne okulary.

  Chłopiec wraz ze swoją rodziną wsiadł do pociągu w Poznaniu. Ojciec chłopca w miejscowości Chodzież zauważył brak plecaka w miejscu, w którym go wcześniej pozostawił. Do dzisiaj plecak nie został odnaleziony. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności, aby ustalić sprawcę i odzyskać utracone przedmioty.

  Jeśli ktokolwiek tego dnia podróżował pociągiem i mógł być świadkiem tej sytuacji lub posiada informację, gdzie może znajdować się plecak z ortezami proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod nr 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.

  KPP w Pile
  Zdjęcie poglądowe – Fot. Wojciech Grzesiok