Drużyna Głowskiego bez zmian po wyborach prezydenckich | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Drużyna Głowskiego bez zmian po wyborach prezydenckich

Choć formalnie kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, to walka o samorządy już trwa. Padają pierwsze deklaracje przed wyborami samorządowymi. 11 czerwca na konferencji prasowej Piotr Głowski, prezydent Piły poinformował, że osoby z jego najbliższego otoczenia (zastępcy Krzysztof Szewc i Beata Dudzińska, skarbnik gminy Ewelina Ślugajska oraz sekretarz gminy Roman Szarzyński) po zwycięskiej kampanii wyborczej w latach 2018 – 2023, nadal będą pełnić swoje funkcje tak jak to było do tej pory, tak aby miasto mogło dalej się rozwijać.

- Za mną stoją osoby, z którymi współpracowałem podczas pierwszej kadencji, z którymi współpracuje podczas drugiej kadencji. Ponieważ wiele środowisk politycznych gospodarczych będzie chciało popierać moją kandydaturę to chciałbym uciąć pojawiające się spekulacje. Jeżeli będę miał taką możliwość i będę decydował o składzie najbliższych współpracowników po zwycięskich wyborach to ten zespół, który jest ze mną (oczywiście, jeśli ich prywatne plany nie będą inne) chciałabym, aby mi towarzyszył i dalej zmieniał miasto – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły. - Jest to sprawdzony zespół fachowców, który wie, jakie ma zadania przydzielone i wie, dokąd chcemy iść z naszymi planami na przyszłość. Postanowiłem uciąć dywagacje na temat zmiany wiceprezydentów, które dochodziły w związku z poparciem.Nowoczesnej i innych ugrupowań politycznych.

Piotr Głowski, który jest wspólnym kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy Wielkopolski Północnej poinformował, że w zapisie umowy koalicyjnej pomiędzy Platformą Obywatelską, a .Nowoczesną nie ma zapisu o stanowiskach po zwycięskich wyborach samorządowych. Umowa ustanawiająca koalicję wyborczą na poziomie prezydenckiego miasta Piły zawiera deklaracje współpracy w wyborach na pozostałych szczeblach samorządu terytorialnego.

Sebastian Daukszewicz

druzyna_glowskiego_bez_zmian00

druzyna_glowskiego_bez_zmian07 druzyna_glowskiego_bez_zmian01 druzyna_glowskiego_bez_zmian02 druzyna_glowskiego_bez_zmian03 druzyna_glowskiego_bez_zmian04 druzyna_glowskiego_bez_zmian05 druzyna_glowskiego_bez_zmian06