Działka w pilskiej strefie przemysłowej sprzedana | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Działka w pilskiej strefie przemysłowej sprzedana

  17 czerwca 2016 r. Prezydent Miasta Piły ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności  nieruchomości oznaczonej geodezyjnie nr 2/3 (obręb 30) o powierzchni 2,7504 ha, w którym określił warunki sprzedaży, w tym m.in. cenę wywoławczą netto 877 950,00 zł. (ustalona do drugiego przetargu cena została obniżona o 10% w stosunku do ceny ustalonej w pierwszym przetargu) oraz termin zagospodarowania nieruchomości – 4 lata na zakończenie zabudowy licząc od daty zawarcia umowy notarialnej przenoszącej własność nieruchomości.

  W wyniku przeprowadzonego drugiego przetargu ustalono nabywcę nieruchomości, który wylicytował najwyższą cenę w wysokości 886 730,00 zł netto. O fakcie tym poinformowali podczas konferencji prasowej Prezydent Piotr Głowski oraz dyrektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Julita Grzegrzółka.

  Dyrektor Rozwoju i Funduszy Europejskich Jolanta Sobieszczyk przypomniała o odbywających się w strefie przemysłowej inwestycjach drogowych. Na miejscu pracuje już wykonawca z firmy SKANSKA S.A., która realizuje inwestycję o wartości blisko 5 milionów złotych obejmującą budowę drogi do terenów Podstrefy Piła PSSE oraz przebudowę i rozbudowę ulicy Magazynowej. Ponadto czekamy na rozstrzygnięcie kolejnej inwestycji o wartości blisko 10 milionów złotych, to jest przebudowy i rozbudowy ul. Wawelskiej – od km 0+000,00 (od przejazdu kolejowego linii kolejowej nr 203 Tczew – Kostrzyn) do km ok. 2+000,00).

  J. Oburota

  dzialka_sprzedana01

  dzialka_sprzedana02 dzialka_sprzedana03