Fabian Baran z Piły zwycięzcą Lunaparku! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Fabian Baran z Piły zwycięzcą Lunaparku!

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

W ostatnią sobotę sierpnia, która była również ostatnią sobotą tegorocznych wakacji, tradycyjnie miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody lunaparkowemu farciarzowi, będącemu także zmyślnym młodym człowiekiem. Jak zwykle, od wielu lat, uroczystość odbywa się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem souvenirów.

Sierpniowym laureatem, który poprawnie rozprawił się z lunaparkowymi szaradami, i do którego puściło oko szczęście został 8-letni Fabian Baran z Piły. Bystremu i zadowolonemu z prezentu młodzieńcowi komplet klocków rodem z Billund w Danii wręczył pracownik firmy fundującej od wielu lat interesujące nagrody.

Przypominamy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Fabianowi szczerze gratulujemy wygranej i zapraszamy zarówno jego, jak i pozostałych młodych szaradzistów do udziału w konkursach Lunaparku. Możemy zapewnić, że któreś z Was zostanie laureatem kolejnego wydania!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja