Festyn Sportowo – Rekreacyjny na Płotkach | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Festyn Sportowo – Rekreacyjny na Płotkach

  Słoneczna pogoda, zabawa i nagrody. Po raz ostatni w wakacje, 30 sierpnia, Ośrodek Wypoczynkowy na Płotkach był miejscem, gdzie odbywały się animacje sportowo – rekreacyjne zorganizowanych przez MOSiR w Pile. Dzieciaki pełne energii bawiły się znakomicie, biorąc udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez animatorów.

  Wszystkie propozycje w niedzielne popołudnie były bardzo ciekawe. Dorośli mogli sprawdzić swoje siły na ergometrze wioślarskim – zabawa była przednia i cieszyła się zainteresowaniem. Dzieci brały udział w turnieju plażowej piłki nożnej oraz zabawach sportowo – rekreacyjnych. Po zakończonej części sportowej było wspólne grillowanie i spożywanie pysznych kiełbasek. Wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali okolicznościowe dyplomy, były także słodycze i małe prezenty ufundowane przez MOSiR Piła. Do zobaczenia za rok!

  Sebastian Daukszewicz

  festyn_sportowo_rekreacyjny10

  festyn_sportowo_rekreacyjny34 festyn_sportowo_rekreacyjny11 festyn_sportowo_rekreacyjny12 festyn_sportowo_rekreacyjny13 festyn_sportowo_rekreacyjny14 festyn_sportowo_rekreacyjny15 festyn_sportowo_rekreacyjny16 festyn_sportowo_rekreacyjny17 festyn_sportowo_rekreacyjny18 festyn_sportowo_rekreacyjny19 festyn_sportowo_rekreacyjny20 festyn_sportowo_rekreacyjny21 festyn_sportowo_rekreacyjny22 festyn_sportowo_rekreacyjny23 festyn_sportowo_rekreacyjny24 festyn_sportowo_rekreacyjny25 festyn_sportowo_rekreacyjny26 festyn_sportowo_rekreacyjny27 festyn_sportowo_rekreacyjny28 festyn_sportowo_rekreacyjny29 festyn_sportowo_rekreacyjny30 festyn_sportowo_rekreacyjny31 festyn_sportowo_rekreacyjny32 festyn_sportowo_rekreacyjny33