Finał WOŚP wciąż 31 stycznia | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Finał WOŚP wciąż 31 stycznia

  final_wosp

  Pomimo przedłużenia obostrzeń związanych z pandemią, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy utrzymuje termin 29. Finału WOŚP, czyli 31 stycznia.

  - Grać będą z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Centrum tego orkiestrowego świata stworzymy w samym sercu Warszawy, skąd prowadzić będziemy transmisję telewizyjną, dzięki której poinformujemy o efektach zbiórki funduszy na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Nasze studio zorganizujemy tak jak zrobiła to Telewizja Polska organizując zabawę sylwestrową (i bez wynajętych statystów!) – a nawet z jeszcze lepszym zabezpieczeniem medycznym, bo mamy ogromne doświadczenie tworzenia od 20 lat szpitala polowego na naszym festiwalu Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) i szkolenia od ponad 20 lat w udzielaniu pierwszej pomocy Pokojowy Patrol! Dziękujemy wszystkim sztabom i wspierającym Fundację WOŚP za słowa otuchy i gotowości, aby zagrać z ogromną mocą 31 stycznia! Oj! Będzie się działo!- podaje w swoim wpisie Jurek Owsiak.

  Transmisja telewizyjna zacznie się w sobotę 30 stycznia o 21 a zakończy się w niedzielę przed północą. Działamy tak, aby nie organizować noclegów dla artystów. Tradycyjnie koncert zakończy występ warszawskich artystów z zespołu Voo Voo!

  fot. Lucyna Lewandowska Fotografia
  Biuro Prasowe Fundacji WOŚP