Freestyle motocross – kaskaderzy w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Freestyle motocross – kaskaderzy w Pile

  W czwartek, 10 września, o godz. 18.00 na Stadionie Żużlowym TS Polonii Piła rozpocznie się Flott Cascaders Team – Największe Show Kaskaderskie w Europie. Bilety: 30 i 20 zł (do lat 12). Kasa czynna na godzinę przed imprezą na miejscu.

  http://www.facebook.com/events/432094116974678

  witamy w atmosferze Coloseum…

  …z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

  Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

  Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

  Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

  Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

  Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

  Flott Cascaders Team to opowieść o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejętności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolną chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

  Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…

  O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa - wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

  FMX Show (Freestyle Motocross)

  Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team.  

  Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn  i współczesnych gladiatorów…

  To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

  Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crossowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały… witamy w atmosferze Coloseum.

  Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:
  12    FMX Show
  13        jazda samochodami na dwóch kołach
  13    manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
  14    skoki nad rzędem aut; samochodem,  motocyklem, quadem
  15    wyścigi rzymskie
  16    przejazdy przez płonące ściany
  17    jazda z płonącym człowiekiem
  18    amerykańskie Monster Track
  19    strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

  Przepis

  „Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją rolę. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników, połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”

  (Szef kuchni)
  Koordynator Alfréd Šmíd

  freestyle_motocross10

  freestyle_motocross16 freestyle_motocross11 freestyle_motocross12 freestyle_motocross13 freestyle_motocross14 freestyle_motocross15