Gra toczy się o zero – Iga Świątek mobilizuje do pomocy w ramach Szlachetnej Paczki. Jeszcze do piątku można wybrać potrzebującą rodzinę | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Gra toczy się o zero – Iga Świątek mobilizuje do pomocy w ramach Szlachetnej Paczki. Jeszcze do piątku można wybrać potrzebującą rodzinę

  - W tenisie najważniejsze jest, żeby uzyskać jak największą liczbę punktów, jak najszybciej. Ale w Szlachetniej Paczce dążymy do czegoś innego. Tutaj najważniejszą liczbą jest zero. Nie zostawmy bez wsparcia żadnej rodziny w potrzebie! – mówi Iga Świątek, która już po raz trzeci organizuje Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny. Zero na liczniku Szlachetnej Paczki, o które w tym roku gra także Iga, oznacza, że wszystkie rodziny włączone do programu otrzymają pomoc. „Pomóżmy Szlachetnej Paczce, osiągnąć najlepszy wynik. Wejdźmy na www.szlachetnapaczka.pl i wyzerujmy licznik rodzin potrzebujących pomocy”dopinguje tenisistka.

  - Pomaganie razem ze Szlachetną Paczką stało już się moją tradycją. Zachęcam wszystkich do tego, żeby również weszli na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrali rodzinę, którą chcieliby wesprzeć. Można to robić do najbliższego piątku, 9 grudnia – apeluje Iga Świątek.

  Sukces z wynikiem ZERO

  Dobry wynik jest ważny. Decyduje o wygranej. W sporcie liczy się ten najwyższy. Istnieją jednak wyjątkowe sytuacje, w których najlepszy wynik to ZERO. Tak jest w przypadku Szlachetnej Paczki.

  Zero, na liczniku rodzin Szlachetnej Paczki, będzie oznaczać, że każda z rodzin, która czekała na pomoc, znalazła swojego darczyńcę. To ważne, żeby nie zawieść nadziei tych, którzy czekają na wsparcie. Czasu zostało już bardzo niewiele, ale każdy z nas ma wpływ na to, by nikt nie został bez pomocy.

  Nie zostawmy bez wsparcia żadnej potrzebującej rodziny. Pomóc może każdy – wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę. Masz czas do piątku, 9 grudnia.

  Komu w tym roku pomaga Iga Świątek?

  Iga Świątek w ramach Szlachetnej Paczki pomaga już po raz trzeci. Tym razem wspiera 3-osobową rodzinę, panią Adriannę i jej dwoje dzieci: 12-letnią córkę Monikę i 4-letniego syna Bartka. Mąż pani Adrianny zmarł dwa lata temu, od tego czasu kobieta samodzielnie zmaga się z trudami codzienności. Opieka nad dziećmi nie pozwala jej podjąć pracy na pełny etat. Przeszkodą jest również brak samochodu i to, że mieszkają daleko od miasta. Pani Adrianna stara się poprawić sytuację rodziny. Ma talent plastyczny, robi piękne choinki i ozdoby świąteczne.

  Dobro to wynik dzielenia! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż tym, którzy najbardziej tego potrzebują.  

  Katarzyna Popielska
  Fot. Jarosław Barański

  gra_toczy_sie_o_zero

  gra_toczy_sie_o_zero_02 gra_toczy_sie_o_zero_03 gra_toczy_sie_o_zero_04 gra_toczy_sie_o_zero_05 gra_toczy_sie_o_zero_06