Grad medali karateków SHOTO Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Grad medali karateków SHOTO Piła

  23 października 2021 roku zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego SHOTO z Piły wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny Ronin Cup 2021w Karate Tradycyjnym Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Zawody odbyły się w Głuchołazach i były objęte patronatem Kapituły Orderu Uśmiechu. Organizatorem zawodów był Klub Karate Ronin Głuchołazy.

  W zawodach wystartowało 200-stu zawodników z całej Polski. Wszyscy zawodnicy z pilskiego klubu bardzo dobrze zaprezentowali się na tej sportowej imprezie.

  Igor Piątkowski gr.dzieci 8 kyu -  I m w kata i III m w kumite. Krzysztof Awrejcewicz gr 7 kyu – II m w kata i III m w kumite. Amelia Urban gr 6 kyu – II m w kata i III m w kumite. Anna Majocha gr 8-7 kyu – I m w kata i III m w kumite. Julia Masłowska gr 8-7 kyu – III m w kata i II m w kumite. Patryk Kowalski gr. 5-4 kyu -III m w kata. Cyprian Krzemiński gr. junior młodszy 3 kyu-dan – III m w kumite. Teresa Wiatrowska gr. junior 3kyu-dan- I m w kata i III m w kumite.sensei. Jarosław Skura grupa weteran 35+ – I m w kata.

  Wyjazd na zawody odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Pile. Dziękujemy!

  Jarosław Skura
  www.karate.pila.pl

  grad_medali_karatekow1_01

  grad_medali_karatekow1_07 grad_medali_karatekow1_02 grad_medali_karatekow1_03 grad_medali_karatekow1_04 grad_medali_karatekow1_05 grad_medali_karatekow1_06