III Turniej im Tadeusza Pietrzykowskiego w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

III Turniej im Tadeusza Pietrzykowskiego w Pile

2 grudnia odbyła się już III edycja Turnieju im.Tadeusza Pietrzykowskiego. Turniej organizowany jest przez klub Sporty Walki Piła.

Tym razem mogliśmy obejrzeć walki w kick boxingu w formule kick light. Na specjalnie przygotowanej macie, w klubowej sali zobaczyliśmy 19 pojedynków.
W turnieju wystąpili praktycznie wszyscy zawodnicy sekcji kick boxingu pilskiego klubu. Dodatkowo swoje pierwsze walki w życiu, póki co pokazowe, stoczyli najmłodsi zawodnicy z sekcji dziecięcej. Nasi zawodnicy nie zawiedli i nie ponieśli porażki.

Sporty Walki Piła reprezentowali i odnieśli zwycięstwa: Seweryn Mickiewicz, Miłosz Bogucki, Jakub Szymanowski, Dawid Siek, Kacper Tecław, Kacper Krygier, Michał Dymkowski. Dwie walki – remisową i zwycięską stoczył Maciej Kuczyński. Remisowa walka z Mateuszem Kupijajem, która była rewanżem za walkę na Gali Boksu i K1 była zdecydowanie ozdobą turnieju! Walki niepunktowe tym razem stoczyli Piotr Woźniak, Jakub Kobus, Michał Haiwka i Kacper Kowalski. Przed rozpoczęciem turnieju dużą atrakcją dla młodych zawodników była pokazowa walka w formule K1 starszych kolegów Adama Harafa i Macieja Drajera. Oprócz gospodarzy w turnieju udział wzięli zawodnicy klubów MLKS Spider Złotów, Our Team Poznań, Center-Team Odolanów i Kick-Boxing Club.

Klub Sporty Walki Piła składa serdeczne podziękowania Staroście Pilskiemu Panu Eligiuszowi Komarowskiemu za pomoc i wsparcie, dzięki któremu po raz kolejny mogliśmy zorganizować turniej dla naszej pilskiej młodzieży! Podziękowania dla sponsora turnieju firmy ProPatriae.pl która ufundowała dla najlepszych zawodników koszulki z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego! Dziękujemy!

Już dzisiaj możemy zdradzić, że wstępna data IV edycji to 24 lutego 2018 roku!

Sporty Walki Piła

turniej_pietrzykowskiego00

turniej_pietrzykowskiego08 turniej_pietrzykowskiego01 turniej_pietrzykowskiego02 turniej_pietrzykowskiego03 turniej_pietrzykowskiego04 dav turniej_pietrzykowskiego06 turniej_pietrzykowskiego07