Interwencja domowa zakończona sprawą o narkotyki i groźby | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Interwencja domowa zakończona sprawą o narkotyki i groźby

  interwencja_domowa

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku w trakcie interwencji domowej znaleźli narkotyki. Amfetaminę zapakowaną w torebkę foliową ujawnili pod miską z jedzeniem dla psa. 29-letni mężczyzna został zatrzymany. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających i kierowanie gróźb karalnych wobec swoich najbliższych. Grozi mu kara do kilku lat pozbawienia wolności.

  23 lutego br. funkcjonariusze KP Wyrzysk otrzymali zgłoszenie, że na terenie ich miasta potrzebna jest interwencja policji przy awanturze domowej. Sprawcą całego zamieszania miał być 29-latek. Interwencję zgłosili rodzice mężczyzny, ponieważ zachowywał się bardzo agresywnie i kierował w stosunku do nich groźby karalne.

  W trakcie interwencji mężczyzna był bardzo pobudzony, zachowywał się nietypowo, miał powiększone źrenice, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Podczas legitymowania zauważyli w pokoju wagę elektroniczną, co upewniło ich w przekonaniu, że osoba ta znajduje się pod wpływem narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania w korytarzu pod miską z jedzeniem dla psa policjanci ujawnili białą substancję zapakowaną hermetycznie w worek foliowy. Sprawca awantury został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 100 gram amfetaminy. Mieszkaniec Wyrzyska odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków oraz kierowanie gróźb karalnych.

  sierż. sztab. Jędrzej Panglisz
  KPP w Pile
  Fot. malbork1.pl