Ireneusz Ślebioda rezygnuje z funkcji wiceprezesa KŻ Polonia Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Ireneusz Ślebioda rezygnuje z funkcji wiceprezesa KŻ Polonia Piła

Poniżej prezentujemy oświadczenie wiceprezesa KŻ Polonia Piła Ireneusza Ślebiody, który wyjaśnia powody rezygnacji zajmowanego stanowiska oraz dziękuje za dotychczasową ponad siedmio miesięczną współpracę dla pilskiego żużla.

Oświadczenie

Drodzy kibice, sympatycy, przyjaciele sportu żużlowego w Pile.

Chciałbym poinformować, że w ostatnich dniach na ręce zarządu Klubu Żużlowego Polonia Piła złożyłem pismo, w którym wyraziłem wolę rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa klubu oraz członka stowarzyszenia KŻ Polonia Piła.

Podjęta przeze mnie decyzja podyktowana jest przede wszystkim sprawami zawodowymi oraz prywatnymi. Obowiązki wynikające ze wspomnianych zobowiązań uniemożliwiają mi odpowiednie zaangażowanie w sprawy klubu. W ostatnim czasie poszerzyłem również zakres moich działań zawodowych, co wymaga szczególnego poświęcenia.

W zaistniałej sytuacji wycofuję się z działań na rzecz KŻ Polonia Piła, oddając się do dyspozycji pozostałych członków zarządu. Tym samym bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w działalność klubu. Mam nadzieję, że włożona do tej pory praca, która ma na celu kontynuowanie działalności klubu żużlowego w Pile, przy wsparciu sponsorów i spełnieniu deklaracji ze strony władz Miasta Piła, przyniesie wymierne efekty.

Zarządowi, drużynie i kibicom życzę sukcesów i trzymam kciuki.

Ireneusz Ślebioda.

Foto: Sebastian Daukszewicz

irteneusz_slebioda_rezygnuje1_01

irteneusz_slebioda_rezygnuje1_03 irteneusz_slebioda_rezygnuje1_02