Iveston PSŻ Poznań wygrywa 3. rundę DMPJ w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Iveston PSŻ Poznań wygrywa 3. rundę DMPJ w Pile

Kibice, którzy przybyli 12 czerwca na stadion żużlowy w Pile byli świadkami niespodziewanego zwycięstwa juniorów Iveston PSŻ Poznań podczas trzeciej rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Get Well Toruń a na trzecim żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Gospodarzom przypadła szósta lokata.

Wyniki:

I. Iveston PSŻ Poznań 23:
16. Mateusz Adamczewski (2,-,-,-) 2
17. Marek Lutowicz (3,2,2,2) 9
18. Jakub Osyczka (0,1,3,3) 7
27. Kevin Fajfer (1,2,2) 5

II. Get Well Toruń 22:
19. Igor Kopeć-Sobczyński (2,3,1,1) 7
20. Marcin Kościelski (-,3,2,-) 5
21. Aleks Rydlewski (1,0,-,-) 1
28. Daniel Kaczmarek (W,3,3,3) 9

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 21:
4. Dominik Kossakowski (2,1,3,3) 9
5. Karol Żupiński (3,2,0,2) 7
6. Marcin Turowski (2,2,1,0) 5

IV. Cash Broker Stal Gorzów 20:
1. Rafał Karczmarz (1,3,W,-) 4
2. Hubert Czerniawski (0,-,2,2) 4
3. Alan Szczotka (1,2,0,-) 3
22. Mateusz Bartkowiak (3,3,3) 9

V. Aforti Start Gniezno 19:
7. Norbert Krakowiak (2,3,2,1) 8
8. brak zawodnika
9. Szymon Szwacher (W,1,0,0) 1
24. Maksymilian Bogdanowicz (1,3,3,3) 10

VI. Euro Finannce Polonia Piła 12:
10. Patryk Fajfer (3,3,1,D) 7
11. Piotr Gryszpiński (0,0,0,0) 0
12. Paweł Staniszewski (2,1,1,1) 5

VII. Polonia Bydgoszcz 9:
13. Tomasz Orwat (D,1,1,2) 4
14. Kamil Pytlewski (1,2,0,1) 4
15. Mateusz Jagła (0,1,0,NS) 1

Bieg po biegu:
1. Żupiński, Kossakowski, Karczmarz, Czerniawski
2. Fajfer, Krakowiak, Bogdanowicz, Gryszpiński
3. Lutowicz, Adamczewski, Pytlewski, Orwat (D)
4. Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Szczotka
5. Krakowiak, Turowski, Kossakowski, Szwacher (W)
6. Fajfer, Staniszewski, Orwat, Jagła
7. Kopeć-Sobczyński, Lutowicz, Rydlewski, Osyczka
8. Bogdanowicz, Szczotka, Szwacher, Karczmarz (W)
9. Kossakowski, Turowski, Staniszewski, Gryszpiński
10. Kościelski, Pytlewski, Jagła, Rydlewski
11. Bartkowiak, Lutowicz, Fajfer, Szczotka
12. Kossakowski, Żupiński, Orwat, Pytlewski
13. Bogdanowicz, Adamczewski, Osyczka, Szwacher
14. Kaczmarek, Kościelski, Staniszewski, Gryszpiński
15. Bartkowiak, Czerniawski, Pytlewski, Jagła
16. Osyczka, Fajfer, Turowski, Żupiński
17. Kaczmarek, Krakowiak, Kopeć-Sobczyński, Szwacher
18. Bartkowiak, Czerniawski, Fajfer, Gryszpiński
19. Kaczmarek, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Turowski
20. Bogdanowicz, Orwat, Krakowiak, Jagła (NS)
21. Osyczka, Lutowicz, Staniszewski, Fajfer (D)

Wyniki za: http://www.speedwaynews.pl

Foto: Sebastian Daukszewicz

investon_wygrywa-01

investon_wygrywa-02 investon_wygrywa-03 investon_wygrywa-04 investon_wygrywa-05 investon_wygrywa-06 investon_wygrywa-07 investon_wygrywa-08 investon_wygrywa-09 investon_wygrywa-10 investon_wygrywa-11 investon_wygrywa-12 investon_wygrywa-13 investon_wygrywa-14 investon_wygrywa-15 investon_wygrywa-16 investon_wygrywa-17 investon_wygrywa-18 investon_wygrywa-19 investon_wygrywa-20 investon_wygrywa-21 investon_wygrywa-22 investon_wygrywa-23 investon_wygrywa-24 investon_wygrywa-25 investon_wygrywa-26 investon_wygrywa-27 investon_wygrywa-28 investon_wygrywa-29 investon_wygrywa-30 investon_wygrywa-31 investon_wygrywa-32 investon_wygrywa-33 investon_wygrywa-34