Już czeka na Was kwietniowy numer Tętna Regionu! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Już czeka na Was kwietniowy numer Tętna Regionu!

ikona

No i mamy wiosnę, jak to się mówi – pełną gębą. Za oknami trele ptaków i ożywcze promienie słoneczne. Także my, bieżącym wydaniem Waszej gazety pragniemy pobudzić Państwa do życia i do zagłębienia się w interesującej lekturze. A mogę zapewnić, że jest co czytać, bo jak zwykle każdy znajdzie coś interesującego dla Siebie. Zatem spieszcie Państwo po kwietniowy numer Waszego czasopisma!    

W kwietniowym wydaniu:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Czy jest pilanom użyteczny?
Czy starosta swoim działaniem pomnaża dobrobyt mieszkańców Grodu Staszica, poprawia ich warunki życia i sprawia, żeby Piła stawała się krainą wiecznej obfitości i piękniała oraz industrializowała się na miarę XXI wieku?
str. 16 i 17

- Judoka Dominik Skowyra z trenerem Łukaszem Ziembikiewiczem ponownie w Japonii
Znany Pilski Judoka – Dominik Skowyra, od początku roku reprezentujący UKS Chodzież, intensywnie trenuje z seniorami na Japońskim Uniwersytecie w Katsuurze.
str. 27

- Bitwa o wygraną do ostatniego biegu. Gdańsk pokonany!
14 kwietnia Euro Finannce Polonia Piła udanie zainaugurowała zmagania rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej na domowym torze. Gospodarze pokonali Zdunek Wybrzeże 48:42.
str. 28

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania – każde z innej beczki.  
str. 9

- PRAWNIK RADZIRadca Prawny – Agnieszka Przeworek w kolejnym wydaniu, tej jakże potrzebnej rubryki, radzi „Jak walczyć z mobbingiem”. Oczywiście pani radczyni cały czas oczekuje na pytania do Państwa.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W kwietniowej REAKCJI powracamy do tematu wszechwładnych dróżników, którzy chcąc pokazać swą omnipotencję potrafią przetrzymywać przed rogatkami zmotoryzowanych, i nie tylko, nawet kilkanaście minut. W Pile jest kilka takich, kradnących czas, przejazdów kolejowo-drogowych. Gorąco polecam aby zagłębić się w lekturze tego wydania REAKCJI. Daję parol, że warto!

- Pod Lupą – Tym razem ów przyrząd (czyt. lupę) skierowałem na nader specyficzny, by nie powiedzieć irracjonalny (to eufemizm) sposób reklamowania swojego miasta. Zatytułowałem moje przemyślenia: „Promocja Piły przez… wzrost cen noclegów”. Myślę, że wielu z naszych Czytelników już wie o co chodzi. Tym bardziej zachęcam do myślę, frapującej i… bulwersującej lektury. Bez dwóch zdań WARTO!!!

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny