Już jutro spektakl POZYTYWNI w Teatrze Miejskim w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Już jutro spektakl POZYTYWNI w Teatrze Miejskim w Pile

  juz_jutro_spektakl

  W sobotę, 29 stycznia 2022 roku w Teatrze Miejskim RCK w Pile nie lada gratka. O 16.00 i 18.30 wystawiona zostanie sztuka Cezarego Harasimowicza w reżyserii Krzysztofa Czeczota i doborowej obsadzie, a zatytułowana POZYTYWNI.  

  Obsada: EWA – Magdalena BOCZARSKA/ Grażyna WOLSZCZAK, ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA, JAN – Janusz CHABIOR, MICHAŁ – Łukasz SIMLAT
  Scenariusz: Cezary HARASIMOWICZ
  Reżyseria: Krzysztof CZECZOT

  POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz. “POZYTYWNI” to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce.

  Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco…

  Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

  #Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot, reżyser.

  Zapraszamy!

  red