Już jutro w Pile 4. Gala Boksu i K1 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Już jutro w Pile 4. Gala Boksu i K1

jutro_gala_boksu

Pod patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 28 października, wielkie święto sportów walki w Pile. Po raz 4. klub Sporty Walki Piła organizuje galę boksu i K1. Tym razem w pilskiej hali MOSiR zobaczymy aż 12 walk w karcie głównej oraz 4 walki w karcie wstępnej! Swoje umiejętności zaprezentują najzdolniejsi pilscy zawodnicy, którzy zmierzą się z wymagającymi rywalami z całej Polski. Nie zabraknie również znakomitych gości. Na zaproszenie pilskiego klubu odpowiedział zawodnik KSW Michał Materla, który będzie gościem specjalnym gali. Start imprezy godzina 18.00!

W walce wieczoru zobaczymy Dawida Nitka z Piły, który zmierzy się z Joachimem Żołnowskim z Kartuz. Nitek ma za sobą rewelacyjny rok. Jest aktualnym Mistrzem kraju w formule Low kick oraz vice mistrzem w K1. Tym razem czeka go wielkie wyzwanie, gdyż na gali zadebiutuje w walce zawodowej. Kolejne dwa zawodowe starcia to Patryk Radoń ŁKS Łódź (wielokrotny medalista Mistrzostw polski i Pucharu Europy) kontra Przemysław Kierpacz z Nysy oraz Maciej Drajer ze Złotowa który stanie naprzeciwko Huberta Rutkowskiego z Shootboxer Mosina. W walkach bokserskich nie zabraknie świeżo upieczonego vice mistrza Polski Mikołaja Tobery oraz toczącego zawsze efektowne walki Krystiana Romela.

Cały czas trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie w Pile w Kolejowym sklepie sportowym na ul.Buczka oraz w galerii Tesco w sklepie Power muscle. W Chodzieży wejściówki dostępne są w Restauracji Nowa Piwnica Chodzieska przy ulicy Wojska Polskiego. Bilety będzie można również zakupić w dniu imprezy w kasach hali od godziny 15! Zapraszamy!

Sporty Walki Piła