Kabaret Paranienormalni w Wałczu – rozdajemy bilety | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Kabaret Paranienormalni w Wałczu – rozdajemy bilety

PARANIENORMALNI_VIP_POSTER_11a

Kabaret Paranienormalni w programie Z humorem trzeba żyć! Zapraszamy na występ popularnego kabaretu, który odbędzie się 30 listopada 2019 r. o godz. 20:00 Wałeckim Centrum Kultury (Plac Zesłańców Sybiru 3). Dla naszych Czytelników mamy do rozdania podwójne wejściówki na Kabaret Paranienormalni. By wygrać wystarczy wysłać maila na adres: sebapila@interia.pl i w nim uzasadnić dlaczego chciałbyś wybrać się na kabaret Paranienormalni w Wałczu. Na odpowiedzi czekamy do 24 października do o godziny 20.00.

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Strona z biletami:
https://biletyna.pl/event/view/id/106663

(SE)