Kapitan zostaje w Polonii. Były uczestnik Grand Prix nowym zawodnikiem pilskiej drużyny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Kapitan zostaje w Polonii. Były uczestnik Grand Prix nowym zawodnikiem pilskiej drużyny

1 listopada rozpoczęło się pierwsze okienko transferowe przed sezonem 2018. W Polonii trwają intensywne prace związane z budową składu na kolejny rok rozgrywek. W tej chwili możemy już poinformować, że następny rok w barwach Polonii startował będzie jej kapitan – Tomasz Gapiński. Do składu dołączył również nowy zawodnik Tomas H. Jonasson. Tomas to były uczestnik cyklu Grand Prix, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Lokomotivu Daugavpils.

Tomas Jonasson to nowa twarz w zespole Polonii. W poprzednim sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach zespołu z Łotwy, gdzie uzyskał średnią biegową 1,594. Zawodnik zapewnia, że zrobi wszystko, aby przekonać do siebie managera drużyny i wywalczyć miejsce w składzie. W tym nie powinno zabraknąć Tomasza Gapińskiego. Kapitan zostaje na kolejny rok w barwach klubu, w którym zdobył żużlową licencję.

Jak podkreśla manager i wiceprezes KŻ Polonia Piła – Tomasz Żentkowski, temat transferów w klubie ruszy na dobre po najbliższym weekendzie, wtedy też należy spodziewać się informacji o kolejnych zawodnikach, którzy w przyszłym sezonie startować będą z żółto-czerwono-zielonym herbem.

Źródło: www.victoriapila.com
Foto: Sebastian Daukszewicz

kapitan_zostaje_w_polonii00

kapitan_zostaje_w_polonii01