KINO POD GWIAZDAMI odwiedziło Piłę | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  KINO POD GWIAZDAMI odwiedziło Piłę

  Seanse na świeżym powietrzu, konkursowe emocje i niekończąca się lista filmowych atrakcji – tak Piła wspomina trzecią edycję KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas.

  W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”.

  Mieszkańcy poczuli się, jak gwiazdy filmowe i dzięki zdjęciom na ściance Green Box, sprawdzili, jak prezentują się na okładce magazynu „Gwiazdy”. Chętnie uwalniani również emocje w specjalnym konkursie Kina pod Gwiazdami stając się częścią ogólnopolskiego materiału. Właśnie w ramach tego konkursu „Wyraź emocje” można zostać posiadaczem nagrody w postaci Kina domowego lub nagród pocieszenia – aparatów Fujitsu Instax Mini.

  Każdy, kto odwiedził strefę Kino pod Gwiazdami 2016, wypełnił kupon konkursowy, trafnie oszacował ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli, może wygrać wycieczkę na Zanzibar.

  Najmłodsi spróbowali swoich sił jako animatorzy grafik. Każdy z nich mógł stworzyć fragment historii Animka BGŻ BNP Paribas.

  Warsztaty malowania twarzy przeniosły najmłodszych do świata wyobraźni. Najpopularniejszym motywem okazał się lew.

  KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej informacji o kolejnych przystankach można znaleźć na: www.kinopodgwiazdami2016.pl. Trasa potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.

  Alicja Myśliwiec

  kino_pod_gwiazdami00

  kino_pod_gwiazdami05 kino_pod_gwiazdami01 kino_pod_gwiazdami02 kino_pod_gwiazdami03 kino_pod_gwiazdami04