Kolejne medale kick boxerów z Piły! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Kolejne medale kick boxerów z Piły!

Za kick boxerami Sportów Walki Piła druga mistrzowska impreza w tym roku i ponownie wracają do Piły z medalami! Tym razem w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w Kick Boxingu w formule kick light.

Rewelacyjny występ zanotował ponownie Dawid Siek, który po czterech walkach zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii junior -74 kg. Warto dodać że rok temu Dawid również zdobył złoto tylko, że w kategorii do 69 kg.

Brązowy medal junior -57 kg zdobył Piotr Woźniak. Po wygranej w 1 rundzie w walce ćwierćfinałowej, w półfinale niestety to rywal był górą.

Tym razem bez zdobyczy medalowej do Piły wrócili pozostali zawodnicy- Jakub Szymanowski, który debiutował w gronie seniorów, Michał Haiwka i Michał Dymkowski.

Brawa dla wszystkich zawodników!

Przypomnijmy również, że tydzień odbyły się mistrzostwa Polski kadetów, z których pilanie przywieźli 3 złote i 1 brązowy medal!

Wyjazd na zawody wsparł Powiat Pilski oraz Miasto Piła!

Sporty Walki Piła

kolejne_medale_kicboxerow1_01

kolejne_medale_kicboxerow1_08 kolejne_medale_kicboxerow1_02 kolejne_medale_kicboxerow1_03 kolejne_medale_kicboxerow1_04 kolejne_medale_kicboxerow1_05 kolejne_medale_kicboxerow1_06 kolejne_medale_kicboxerow1_07