Komentarz Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Komentarz Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego

Komentarz_Glowskiego

Komentarz Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego do informacji upublicznianej przez radnego Błażeja Pardę na jego profilu Facebook w sprawie oświadczenia majątkowego Prezydenta:

Brak wiedzy u byłego kandydata na Prezydenta Miasta Piły, a obecnego radnego miejskiego Błażeja Pardy, do kogo należą główne drogi w mieście – czy są krajowe, wojewódzkie, czy miejskie to powód do wstydu. Brak wiedzy, że od 4 lat Senatorowie RP wybierani są w jednomandatowych okręgach wyborczych to już kompromitacja.

Natomiast insynuacje, że celowo, nierzetelnie, źle wypełniam od 2007 roku, kontrolowane przez wszystkie możliwe urzędy i organa oświadczenie majątkowe to karalne pomówienie.

Panie Radny informuję: wielkość gospodarstwa (w skład którego mogą wchodzić nieruchomości własne i dzierżawione) nijak się ma do wyceny własnych aktywów!

Każdemu, kto bezpodstawnie chce poniżyć w opinii publicznej inne osoby, sam siebie narażając na ośmieszenie i odpowiedzialność, warto przytoczyć niezwykle cenne i trafne myśli Abrahama Lincolna: “Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”.

Źródło: UM Piła