Koncert grupy Muchy na otwarcie sezonu! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Koncert grupy Muchy na otwarcie sezonu!

  Pod patronatem Tętna Regionu

  Ciepłe dni zbliżają się żwawym krokiem, a wraz z nimi na kolejny intensywny sezon powraca Wyspiarz. W tym roku chcemy stworzyć jeszcze lepszy i ciekawszy program, ale aby urzeczywistnić nasze plany będziemy potrzebowali Waszej pomocy i zaangażowania, a na pierwszy ogień idzie zespół Muchy! Inaguracja sezonu u Wyspiarza w Pile zaplanowano na 30 kwietnia.

  - Chcielibyśmy wystartować w sposób wyjątkowy, dlatego pomyśleliśmy o koncercie Much, zespole który w Pile nie grał nigdy, a jego fanów u nas przecież nie brakuje. Czy istnieje coś, co mogłoby uszczęśliwić nas bardziej niż ich występ? No właśnie! Jednak, aby wydarzenie doszło do skutku, musicie włączyć się do naszej akcji. Organizacja takiego przedsięwzięcia to spore koszty. Ze względu na fakt, że imprezy w Wyspiarzu są nieobiletowane, to nie ma możliwości, aby poniesione wydatki w pełni nam się zwróciły. Dlatego, jeśli chcemy, żeby chłopaki z Much u nas zagrali, to każdy z nas musi dorzucić swoją cegiełkę i wesprzeć finansowo ten projekt. Do uzbierania mamy 2000 zł, ale przy wspólnych siłach jest to wyzwanie całkowicie w zasięgu ręki. W zamian przygotowaliśmy dla Was szereg pakietów, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie – mówi Grzegorz Graczyk.

  Zespół Muchy od 2006 roku wydał trzy świetnie przyjęte płyty, kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedził wszystkie najważniejsze festiwale w kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, OFF Festivalu oraz w Jarocinie. To z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat „zerowych” w Polsce. Aktualnie w trasie promującej swój najnowszy album „Karma Market”.

  Więcej informacji na stronie internetowej współorganizatora Eventudu, www.eventudu.pl/wydarzenie/55/muchy-30-04-2015.html oraz na fanpage’u Wyspiarza.
  Muchy – 30.04.2015 – Piła – Wspieraj!
  www.eventudu.pl

  (SE)

  koncert_grupy_muchy01

  koncert_grupy_muchy02 koncert_grupy_muchy03