Koncert Korteza w pilskim Teatrze | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Koncert Korteza w pilskim Teatrze

  W poniedziałek, 3 października 2016 roku o godz. 19.00 w Teatrze Miejskim w Pile, przy Placu Staszica 1, rozpocznie się koncert KORTEZ-a. Czas trwania koncertu 60 min + bisy. Bilety w cenie 55 zł. Rezerwacja i zakup biletów kasa: tel. 602 252 675, e-mail: kasa@rck.pila.pl .
   
  Kortez to kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z JazzboyRecords. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EP-ka zatytułowana „JazzboySession EP”, na którą złożyły się trzy piosenki: „Zostań”, „Joe” i „Co Myślisz?”.

  Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta „Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach.

  red

  koncert_korteza00

  koncert_korteza02 koncert_korteza01