Koncert zespołu Raz Dwa Trzy przeniesiony na czerwiec | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Koncert zespołu Raz Dwa Trzy przeniesiony na czerwiec

  koncert_zespolu

  Z przyczyn niezależnych od organizatora koncert zespołu Raz Dwa Trzy, zaplanowany na 16.03.2020 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, zostaje przeniesiony na 15.06.2020. Godzina i miejsce pozostają bez zmian. Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z punktem sprzedaży, za którego pośrednictwem kupili Państwo bilety. Przepraszamy za powstałe niedogodności. – Zespół organizatora – Adria Art.

  Raz Dwa Trzy
  30 lat jak jeden koncert…
  15 czerwca 2020, godz. 19.00
  bilet: 120 zł, 90 zł balkon

  30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.

  Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

  Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język.

  Historia zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

  Nadto historia zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

  To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz Dwa Trzy – jego swoistym DNA.

  Ewa Stróżyńska
  Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji
  W Pile