Konkurs „Grunt na medal” 2021 – wyłaniamy najlepsze tereny pod inwestycję | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Konkurs „Grunt na medal” 2021 – wyłaniamy najlepsze tereny pod inwestycję

  konkurs_grunt_na_medal

  Polska Agencja Inwestycji i Handlu w Warszawie, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Regionalnym Centrum Obsługi Inwestora, rozpoczyna dziewiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” 2021.  

  Nagrodą w Konkursie jest preferencyjne wskazanie zwycięskich terenów przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz urzędy marszałkowskie inwestorom zagranicznym, a także prowadzona przez PAIH i zarządy województw promocja tych terenów na forum międzynarodowym.

  Do udziału w Konkursie zapraszamy starostów powiatów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów wszystkich gmin w Polsce. Termin zgłaszania ofert do konkursu zostaje przedłużony do 9 kwietnia 2021 r.

  Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza na webinarium informacyjne dotyczące Konkursu, organizowane wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

  Termin: środa, 31 marca 2021r. godz. 12:00 na platformie Zoom.

  Link: https://zoom.us/j/94210011171?pwd=eWppOEdWQXpoZDVpR1QxS2hxQTg1Zz09

  Program spotkania:

  •    Powitanie – Pan Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego

  •    Konkurs Grunt na medal 2021 – Pan Paweł Kasprowicz Ekspert, Polska Agencja Inwestycji i Handlu

  •    Projekt „Standardy obsługi inwestora w JST w woj. wielkopolskim” – Paweł Waliszewski, Departament Gospodarki Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

  Czas trwania webinarium: ok. 30 min.

  Kontakt: Departament Gospodarki UMWW, drg.sekretariat@umww.pl

  Zapraszamy wszystkie zainteresowane gminy z Wielkopolski!

  Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego