Konkurs WORD: „Z prawem jazdy w dorosłość” dla MOW w Łobżenicy | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Konkurs WORD: „Z prawem jazdy w dorosłość” dla MOW w Łobżenicy

  Od wielu lat Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile organizuje konkurs pod nazwą: „Z prawem jazdy w dorosłość” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która w danym roku ukończy do 31 sierpnia 18 lat. W tym roku dyrektor Zbigniew Przeworek postanowił o rozszerzeniu formuły i zorganizowaniu dodatkowego konkursu dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łobżenicy, którzy spełniają powyższe kryteria.

  Konkurs składał się z dwóch etapów. Każdy etap polegał na rozwiązywaniu testów egzaminacyjnych na prawo jazdy kat. B składających się z 32 pytań dotyczących zasad i przepisów służących bezpiecznemu poruszaniu się pojazdem po drodze publicznej, zagrożeń związanych z ruchem drogowym, obowiązków kierowcy i posiadacza pojazdu oraz postępowania w sytuacjach nadzwyczajnych.

  Pierwszy etap przeprowadzono w MOW w Łobżenicy, a dziesiątka najlepszych uczestników wzięła udział w drugim etapie, który został przeprowadzony w siedzibie WORD-u przez jego pracowników we współpracy z p. Jackiem Bogusławskim, właścicielem firmy CREDO.
  Zwycięzcy zawodnicy otrzymali cenne nagrody w postaci opłacenia przez WORD w Pile szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez siebie ośrodku szkolenia kierowców oraz jednorazowego zwolnienia z opłaty egzaminacyjnej za pierwsze miejsce i częściowego dofinansowania przez WORD szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B w wybranym przez siebie ośrodku szkolenia kierowców oraz jednorazowego zwolnienia z opłaty egzaminacyjnej za drugie i trzecie miejsce.

  Pierwsze miejsce zajął Bartosz Śląski, który wyprzedził Mariusza Knitowskiego i Łukasza Wojtczaka. Wszyscy uczestnicy zmagań finałowych otrzymali również upominki ufundowane przez firmę CREDO.

  M.M.

  konkurs_word00

  konkurs_word06 konkurs_word01 konkurs_word02 konkurs_word03 konkurs_word04 konkurs_word05