Kosmiczny aparat Vieva jest dostępny w Pile. Dzięki niemu już wiele osób poznało najskrytsze tajemnice swego organizmu! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Kosmiczny aparat Vieva jest dostępny w Pile. Dzięki niemu już wiele osób poznało najskrytsze tajemnice swego organizmu!

  vieva1

  Nie przebadałeś się jeszcze super aparatem VIEVA? Nie czekaj, poznaj najskrytsze tajemnice swego organizmu i dowiedz się czego Ci potrzeba, aby zdrowie dopisywało każdego dnia!

  Większość ludzi, niestety, żyje z dnia na dzień, nie wiedząc co dzieje się w ich organizmie. Dopiero gdy zapali się czerwone światło alarmowe, dowiadują się… że jest już za późno na wygranie walki ze śmiertelną chorobą! Zatem, żeby zachować wspaniałe zdrowie, przede wszystkim należy poznać dokładnie jego stan i dowiedzieć się co robić i jakie niedobory organizmu uzupełnić. A następnie – jeśli wystąpi taka potrzeba – doprowadzić organizm do porządku, już nie „na ślepo”, lecz zgodnie z precyzyjnymi wskazówkami, których w błyskawiczny, bezbolesny i niezwykle dokładny sposób dostarczy badanie aparatem Vieva – urządzeniem, z którego korzystają KOSMONAUCI! A gdzie można skorzystać z badania takim cudem? W Pile! Badań dokonuje, współczesny człowiek renesansu, o którym już nie raz pisaliśmy – doktor Maciej Skowyra, m.in. lekarz weterynarii.

  O aparacie Vieva, za pomocą którego można przebadać się już od pewnego czasu w Pile, oraz jego niezwykłych zaletach z dr Maciejem Skowyrą rozmawia Marek Mostowski

  Panie doktorze, co pewien czas poszerza Pan spektrum swojej działalności. Przed niespełna rokiem wprowadził pan do swojej oferty genialny aparat Vieva. Niech pan powie, czym wyjątkowym cechuje się to urządzenie?

  - Analizator Vieva jest to aparat produkcji niemieckiej i pracuje na zasadzie biorezonansu. Zanim aparat powstał, przebadano 5 milionów osób na całym świecie. Produkowany jest przez osobę, która pracowała wiele lat dla kosmonautów. Jakiś czas temu wykupiła licencję od Rosjan i sama zajęła się produkcją tych aparatów. Aparat charakteryzuje się tym, że pracował w kosmosie, a więc musiał być idealnie zabezpieczony przed promieniowaniem kosmicznym, dlatego jest jedynym tego typu aparatem na świecie, który jest wolny od dziwnych błędów, wynikających z chociażby fal radiowych czy promieniowania elektromagnetycznego.

  Gdzie wykorzystywane jest to niezwykłe urządzenie?

  - Aparat wykorzystywany jest w wielu klinikach w Niemczech. Badani nim są między innymi piłkarze Bayernu Monachium czy Borussii Dortmund. Bardzo zainteresowana jest nim FIFA, która optuje, aby każdy klub zakupił taki aparat. W tej chwili jest dopuszczony dla medycyny, a za trzy miesiące ma być już aparatem stricte medycznym.

  Czym różni się ów aparat od innych urządzeń?

  - Różni się od innych aparatów tym, że bada bardzo wiele funkcji organizmu – witaminy, minerały, aminokwasy, koenzymy, metale ciężkie, a także bada między innymi PH organizmu. I jest niezwykle dokładny. Jako jedyny aparat na świecie dokonuje tak precyzyjnej analizy stanu naszego organizmu. Bada funkcjonalnie wszystkie narządy, hormony, generalnie cały organizm. Współczynniki otyłości, cukrzycy, cholesterolu. Badanie trwa dwie minuty, więc w krótkim czasie można zorientować się o stanie zdrowia całego organizmu. Gdyby człowiek chciał przebadać metodą tradycyjną wszystko, to pewnie 20 tys. zł byłoby za mało. Potrzebna by była wizyta u co najmniej 30 specjalistów.

  Czy dzięki aparatowi Vieva możemy uzyskać odpowiedź na pytanie – mówiąc kolokwialnie – czego nam w organizmie brakuje?

  - Ja zajmuję się medycyną mitochondrialną, która bazuje na pracy mitochondriów, których prawidłowe funkcjonowanie zależy od stanu zdrowia. Mitochondria, żeby pracowały prawidłowo, potrzebują mikroskładników, takich jak minerały i witaminy. Ich niedobór powoduje zaburzenia i różne dysfunkcje. Również metale ciężkie blokują funkcje mitochondriów. Dzięki aparatowi Vieva możemy zobaczyć, czego mamy za mało, a czego za dużo, i z czym należy sobie poradzić. Dzięki temu człowiek sam się może leczyć, uzupełniając niedobory składników i jednocześnie usuwając nadmiar metali ciężkich, co spowoduje powrót do zdrowia.

  Wiele osób jest przyzwyczajonych, że badanie krwi daje im odpowiedź na pytanie, czego brakuje w ich organizmach. Teraz wiele szczegółowszych informacji może błyskawicznie udzielić im badanie aparatem Vieva.

  - Przewaga badania aparatem Vieva nad badaniem krwi jest przeogromna, dlatego że krew jest miejscem transportu pewnych składników, a medycynę interesuje to, co znajduje się w płynie międzykomórkowym. Aby poddać się badaniu aparatem Vieva nie trzeba być na czczo. I to jest kolejna przewaga nad innymi badaniami. Badania są bezbolesne i bezstresowe, a czasami pobranie krwi też stanowi problem, bo pacjenci się przed nim stresują i automatycznie pewne rzeczy zmieniają sie we krwi. Aparatem Vieva można się badać praktycznie codziennie, bez żadnego stresu, i co niezwykle ważne – badanie wprowadza nasze komórki w pewien rodzaj drgań, które są korzystne dla nich, a więc dla całego organizmu.

  Podobno kosmonauci już nie wyobrażają sobie lotów bez „towarzystwa” analizatora Vieva?

  - Kosmonauci będąc w przestrzeni kosmicznej, w stanie nieważkości, mieli ogromne straty masy mięsno-kostnej, sięgające w ciągu miesiąca nawet kilkudziesięciu procent. Badanie aparatem Vieva dostarczało im informacji przydatnych do tworzenia się mineralizacji kości i budowy mięśni. A więc jest on naturalnym terapeutą kosmonautów.

  Jak to się stało, że sprowadził pan do Polski ów „magiczny” aparat? Jest on swoistym ewenementem jeśli chodzi nie tylko o Piłę, ale i całą Polskę.

  - Podczas jednej z wizyt w Niemczech, u producentów specyfików mikroorganizmów, zetknąłem z tym aparatem. Widząc, jakie ma przeogromnie możliwości postanowiłem wejść w jego posiadanie. Po pewnym czasie okazało się, że nie tylko mogę przeprowadzać badania aparatem Vieva, ale także mogę go sprzedawać. Moja firma zaczęła już sprzedawać aparaty w Polsce. Zainteresowani nim są przede wszystkim lekarze, ale także ludzie, którzy dbają o zdrowie, siłownie, SPA, a także kluby seniora, i wiele osób interesujących się medycyną mitochondrialną. Także dietetycy, bo mają czarno na białym, czego komu brakuje, nad czym muszą pracować. Wiadomo, że nie wszystko da się uzyskać odpowiednią dietą, pewne rzeczy trzeba suplementować. Jest to ogromny krok naprzód, bo można wejrzeć w organizm i szczegółowo, dokładnie mu pomóc. Wykonuje się badania kontrolne, które pokazują jak się zmieniają parametry w organizmie.

  Nie jest tajemnicą, że ludzie niechętnie odwiedzają lekarzy. Z reguły jest to ostateczność. Badanie aparatem Vieva, niejednokrotnie informuje badanego, że już najwyższa pora, aby odwiedzić lekarza specjalistę.

  - Rzeczywiście tak jest. Czasami aparat wykrywa w organizmie tak dziwne rzeczy, których diagnozowana osoba nigdy by się nie spodziewała. Nie wie np. czy ma przerost prostaty, bo nie chodzi do lekarza, a tu okazuje się, że niestety ma i należy obowiązkowo udać się do specjalisty. Ten aparat jest nieoceniony, bo pokazuje ludziom, którzy nie chodzą do lekarzy z przeróżnych powodów, że mają jakąś konkretną dolegliwość, z którą należy jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty.

  Badanie aparatem Vieva jest niezwykle pomocne dla sportowców – zarówno zawodowców, jak i amatorów, ale także uprawiających sport rekreacyjnie.

  - U sportowców występuje niesamowite zapotrzebowanie na witaminy, trzykrotnie wyższe niż u przeciętnego człowieka. Ustalenie, czego ma za mało jest niezwykle istotne, by organizm funkcjonował prawidłowo. Szczególnie, jeżeli ktoś trenuje sport wytrzymałościowy. Teraz niezwykle modne jest np. bieganie. Niektórzy biegają maratony i ważne jest, aby po takim olbrzymim wysiłku sprawdzić czego ubyło, żeby później nie było problemów zdrowotnych.

  Dziękuję za rozmowę.

   

  vieva4 vieva2 vieva3