KUBAN w Klubie BARKA. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

KUBAN w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza 23 września (sobota) na koncert rapera Kubana, któ-ry będzie promował nowy krążek pt. “Myślisz jeszcze?”Otwarcie klubu godzina 19.00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule: KUBAN. Wśród osób, które wyślą maila do 21 września, do godziny 20.00, rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.
Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.

KUBAN
(znany również, jako Kubano – polski raper)
Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie “Cozamixtape” i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem. “Myślisz jeszcze?” to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz do-świadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatun-kami – od klasycznego hip-hopu po współczesny house – zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach – które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe – nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko – męskich, ale również do rodzinnego miasta.

- Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego, co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali – mówi Kuban.

https://www.facebook.com/Kubannn/

(SE)

kuban_w_klubie_barka00

kuban_w_klubie_barka02 kuban_w_klubie_barka01