Kwiatkowska kapitanem Enea PTPS Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Kwiatkowska kapitanem Enea PTPS Piła

Kwiatkowska_kapitanem

Anita Kwiatkowska, na kolejny sezon pozostaje kapitanem drużyny Enea PTPS Piła.

Wychowanka pilskiej drużyny, która 2 lata temu wróciła do macierzystego klubu nie kryje zadowolenia z wyboru koleżanek. „Jest to mój trzeci sezon w roli kapitana pilskiej drużyny i cieszę się, że zespół znów powierzył mi tę funkcję. Moim zadaniem jest przede wszystkim dbanie o atmosferę w drużynie, a także zapewnienie dziewczynom  wsparcia  zarówno na boisku jak i poza nim. Odpowiadam również za komunikację między zespołem
a sztabem trenerskim. Jako kapitan pełnię również funkcję reprezentacyjną” – mówi atakująca.

Również sztab trenerski wydaje się być zadowolony z tego wyboru. „To dziewczyna stąd, z Piły, zna więc wszystkie uwarunkowania klubu. Anita ma bardzo dobry kontakt zarówno z całą drużyną jak i ze sztabem trenerskim, czy zarządem. Jednocześnie to zawodniczka mająca w sobie bardzo dużo pozytywnego entuzjazmu. Uważam, że dzięki tym atutom będzie bardzo dobrym kapitanem dla naszej drużyny” – mówi trener Enea PTPS Piła – Jacek Pasiński.

W czasie spotkania drużyny Enea PTPS Piła wybrano zarówno kapitana jak i Radę Drużyny w skład której weszły najbardziej doświadczone zawodniczki PTPS-u: Agata Babicz, Dorota Wilk, Karolina Różycka i Anita Kwiatkowska.

Jan Ilski
Enea PTPS Piła