Lekkoatleci GWDY Piła nie próżnują | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Lekkoatleci GWDY Piła nie próżnują

  Lekkoatleci pilskiej „Gwdy” okres zimowych ferii, tradycyjnie już, bardzo pracowicie wykorzystali uczestnicząc w zgrupowaniach sportowych, przygotowujących do sezonu 2022.

  Jeden z czołowych biegaczy młodego pokolenia w Polsce Mikołaj Czechowicz uczestniczył w klimatycznym obozie kadry narodowej PZLA, który odbył się w Monte Gordo w Portugalii. Była to atrakcyjna sportowa przygoda, mógł bowiem trenować w ciepłym klimacie w towarzystwie polskich olimpijczyków z różnych bloków konkurencji. Mikołaj w nowym sezonie sportowym 2022 będzie kolejny jeszcze rok juniorem i ma uzasadnione  aspiracje do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbędą się w Cali w Kolumbii.

  W tym samym czasie podstawowa 40-osobowa grupa lekkoatletów „Gwdy” bardzo pracowicie trenowała już tradycyjnie od 26 lat w Borowicach, położonych malowniczo w Karkonoskim Parku Narodowym, pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. Dopisała wspaniała zimowa i śnieżna  pogoda. Aura sprzyjała do wykonania solidnej pracy treningowej, jak również w ramach treningu do poznania walorów pięknych  gór Karkonoszy.

  Z.Ł.

  lekkoatleci_gwdy_pila

  lekkoatleci_gwdy_pila_02 lekkoatleci_gwdy_pila_03