Lider Lewicy w okręgu pilskim, Dariusz Standerski ponownie odwiedził Gród Staszica | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Lider Lewicy w okręgu pilskim, Dariusz Standerski ponownie odwiedził Gród Staszica

W poniedziałek, 7 października odbyła się konferencja prasowa dyrektora programowego i lidera Lewicy w okręgu pilskim, Dariusza Standerskiego. Standerski na konferencji prasowej przekazał oświadczenie byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego skierowane do mieszkańców regionu oraz przedstawił postulaty ważne dla Piły i okolic.

Prezydent Kwaśniewski w oświadczeniu: „Popieram Dariusza Standerskiego, To młody, zdolny człowiek, autor programu Lewicy, energiczny i kompetentny. Nie zawiedzie.”

Standerski przedstawił także projekty ustaw i interpelacji realizujących Pakt dla Piły. Oświadczył, że jest gotowy do pracy i w przypadku wyboru złoży projekty w pierwszym miesiącu nowej kadencji Sejmu.

W odpowiedzi na pytanie dziennikarzy, Standerski podkreślił, że silna i energiczna Lewica idzie do Sejmu i będzie gwarantem realizacji postulatów w ochronie zdrowia, emeryturach i transporcie lokalnym. Wezwał wszystkich kandydatów z komitetów ogólnopolskich do współpracy na rzecz regionu w przyszłym Sejmie.

Paulina Birula

lider_lewicy

lider_lewicy_02